Co pro vás mohu natočit?

Hudební videoklipy

Již delší dobu se pohybuji mezi hudebními tvůrci. Osobně mám k hudbě velmi blízko a baví mě proces přibližování vizuálního významu písně s hudbou samotnou. Baví mě nechat interprety komunikovat skrze videoklipy a dobře v tomto ohledu chápu důležitost důkladné konzultace záměru.

Jste menší hudebník, nebo kapela a potřebujete svůj repertoár doplnit o videoklipy? Pak se neváhejte ozvat a můžeme se pobavit 🙂

Hudební videoklip je dílem kreativní disciplíny a výsledkem kvalitní konzultace a spolupráce produkčního týmu a interpreta.

Každý tvůrce má svou představu o průběhu a výsledku, příprava na natáčení videoklipu si tím spíš vyžaduje důkladnou konzultaci scénáře a plánování. Kromě technického zázemí a nasbíraných zkušeností z předchozích natáčení menších projektů, mohu nabídnout také zapojení svého týmu, díky kterému jsem schopen lépe pokrýt režii anebo třeba nabídnout i záběry z dronu.

Rozhovory, apely

Sháníte technické zázemí pro natáčení podcastů a rozhovorů? Potřebujete prostřednictvím video prezentace oslovit širší publikum prostřednictvím?

To vše pro vás rád zařídím.

Video spoty, reely, klipy

Krátké video spoty, promo videa, skeče, sestřihy, backstage záběry, reportáž, reely. To vše pro vás rád sestříhám a zpracuji dle požadavků.

error: