Video obsah na míru? Jsem tu pro vás!

Rozpohybujte svou prezentaci!

Rád pro vás natočím rozhovory, videoklipy, promo videa k vašim činnostem. Po letech nasbíraných zkušeností, vám mohu nyní nabídnout také službu tvorby videa na míru vašim potřebám.

Rád pro vás natočím dostupná, kvalitní a technicky dotažená videa, která budou prezentovat vaši činnost, nebo vás, ať už jako jednotlivce, podnikatele, nebo tvůrce. Rád tedy tuto službu nabídnu po individuální dohodě za startovací ceny.

Pouze zadání a výsledek není vše

Mým úkolem není pouze přijít s dobrou technikou a kvalitním osvětlením. Zkušenosti, ze kterých mohu čerpat, osobní plánování celého projektu a nakonec i samotná režie při natáčení – nejen to je nedílnou součástí mé představy o dobře nastavené spolupráci.

Těším se na naše nové společné projekty!

IG post

Co pro vás mohu natočit?

Tvorba hudebního videoklipu je velmi kreativní disciplína. Umožňuje vizuálně přiblížit záměr interpreta, vyjádřit ty správné emoce vycházející z díla a tvůrčí možnosti takového natáčení jsou prakticky nekonečné.

 

Stejně tak ale vyžaduje důkladnou konzultaci a plánování. Každý tvůrce má svou představu o průběhu a výsledku. Kromě technického zázemí a nasbíraných zkušeností z předchozích natáčení menších projektů, mohu nabídnout také zapojení svého týmu, díky kterému jsem schopen lépe pokrýt režii a nebo třeba nabídnout záběry z dronu.

Chcete oslovit širší publikum prostřednictvím videa? Osobněji prezentovat svou činnost online, nebo sháníte dostupné řešení pro natáčení rozhovoru?

To vše pro vás rád zařídím. Nyní za startovací ceny.

error: