fbpx

Večírky, koncerty, společenské nebo rodinné akce, promo fotografie, těhotenské focení, focení rodin, párů, případně kreativní projekty jako jsou třeba třídní tabla – přesně na tato fotografická témata se zaměřuji již několik let.

 

Večírky, festivaly, plesy

Často se pohybuji tam kde to v noci žije – diskotéky, koncerty, případně společenské akce, jakými jsou studentské plesy a různé kulturní večírky. Od roku 2014 mám za sebou spolupráci s mnoha kluby a organizacemi ve Zlínském kraji. Možnost zachycení nezaměnitelné atmosféry nočního života a vášeň pro reportážní fotografii – to jsou už od začátku ty hlavní důvody proč fotím tento druh fotografie.

Rodinky, těhotenské fotografie

Velká očekávání nového člena rodiny, výjimečné okamžiky s ratolestmi, společné chvíle v kruhu nejbližších a emoce spojené s nimi. Snad každý rodič chce vidět své děti vyrůstat – a časem zavzpomínat třeba i prostřednictvím fotografie. Podílet se na rodinné kronice je pro mě opravdový zážitek.

Rád se přizpůsobím individuálním potřebám každé rodiny ať jde o focení v exteriéru, nebo interiéru. Nebráním se ani focení křtin. Na newborn fotografii se momentálně ovšem nezaměřuji.

Svatby

Od roku 2017 jsem odfotil již několik svateb a tak dobře chápu jak důležité je zachytit ten správný moment a kreativně vyjádřit tak důležitý den. Pokud se vám líbí mé svatební fotky na webu, neváhejte se na mě obrátit a domluvíme se na podrobnostech.

SLEDUJTE MĚ NA SOCIÁLNÍCH SÍCÍCH

Email : kontakt@mikapetr.cz

Tel : +420 608 538 120

POJĎMĚ NAJÍT SPOLEČNÝ TERMÍN

Napište mi online