Reportáž │ Klubová fotografie


Kluby, večírky, koncerty. Sháníte fotografa na diskotéku, firemní večírek nebo svou rodinnou oslavu? S reportážní fotografií mám zkušenosti a vím jak zachytit ten správný moment. Délkou focení se plně přizpůsobím vašim potřebám.

 

Ceník reportážního focení
Klubová fotografie - 1h focení 650 ,-
Firemní večírky - 1h focení Od 900 ,-
Rodinné oslavy - 1h focení700 ,-
Sazba za 1 km cesty mimo Zlína (v případě delší trasy domluva individuálně)5,-

 

Rodina│Děti│Portrét│Dvojice│Těhotenské focení


Pokud se jedná o focení lidí, zabývám se více žánry – ať už jde o zachycení vzácných chvil v době velkého očekávání v posledních týdnech těhotenství, zachycení společných rodinných chvilek s dětmi, focení dvojic na styl „rande“, nebo samotný portrét, do kterého se vždy pokouším vnést něco navíc. Přizpůsobím se potřebám a podmínkám každého a nemám ve zvyku vymezovat přesný čas focení. Nicméně abyste měli představu o mé spolupráci, v textu níže uvádím nejen podmínky focení, ale i přibližné ceny týkajících se těchto žánrů.

 

Exteriér nebo ateliér?

Běžně fotím v exteriéru – volbu místa můžeme společně domluvit, nebo to můžete nechat na mě. Uvedené ceny se vztahují k focení v rámci Zlínského kraje. V případě dopravy mimo Zlínský kraj se na ceně domluvíme individuálně.

 

Ceník focení v exteriéru
Počet vybraných fotekCena za 1 fotografii
5 - 15 ks140,-
do 20 ks100,-
do 30 ks75,-
do 50 ks60,-
nad 51 ks40,-

 

Vlastní ateliér zatím neprovozuji, ovšem rád pro vás focení v prostředí ateliéru zajistím, pokud si budete přát. K dispozici mám prostory nedaleko centra Zlína.

 

Ceník focení v ateliéru
Počet vybraných fotekCena za 1 fotografii
5 - 15 ks220,-
16 - 20 ks110,-
do 25 ks90,-
nad 26 ks80,-

 

Úpravy fotografií

 

 

Výběr fotografií

Fotografie nejdříve posílám ve formě zmenšených, náhledů prostřednictvím online galerie, případně prostřednictvím Úschovny. Fotografie jsou v pořadí očíslovány. Pošlete mi prosím čísla těch fotografií, které budete chtít dodat upravené a v plném rozlišení.

 

Odevzdání fotek

V ceně je zaslání fotek v plném rozlišení připravených pro tisk. Neupravené fotografie v plném rozlišení a fotografie ve formátu RAW neodevzdávám.

Svatební focení


Ceník svatebního focení rozděluji na dva typy sazeb, podle toho jak dlouho mě budete na své svatbě chtít. Spolupráci zpravidla navazuji schůzkou předem, setkáním, na kterém se domluvíme a během kterého probereme detaily focení a harmonogram svatebního dne.

Fotografie odevzdávám na potištěných DVD, případně prostřednictvím online služeb.

 

Ceník svatební fotografie
Do 4-5 hodin foceníOd 5500,-
Do 12 hodin foceníOd 10500,-

V blízké době ceník doplním o služby vizážistky.