fbpx

Firemní večírky, festivaly, koncerty, stužkovací večírky

Domluva i u těchto fotografických žánrů je téměř vždy individuální. Standardně se domlouvám na částce okolo 1000 Kč za hodinu s minimální délkou trvání focení 3 hodiny + standardní sazba 4 Kč/km za výjezd mimo Zlín.

 

Klubová fotografie

Za večer práce na fotoreportáži klubové akce se domlouvám na částce 2300 Kč + sazba 4 Kč/km mimo Zlín.

 

V cenách je zahrnuta úprava fotografií a odevzdání v plné a webové kvalitě

Ceník svatebního focení rozděluji na dva typy sazeb, podle toho jak dlouho mě budete na své svatbě chtít. Spolupráci zpravidla navazuji schůzkou předem, setkáním, na kterém se domluvíme a během kterého probereme detaily focení a harmonogram svatebního dne. V případě dopravy mimo Zlínský kraj se na ceně domluvíme individuálně.

Fotografie odevzdávám prostřednictvím online služeb a uchovávám v záloze po dobu 5 let pro případ, že o své fotografie v průběhu času přijdete.

VZOR Předsvatební smlouva o díle Petr Mika

Žlutě označený text v dokumentu je individuální pro každého klienta

Ceník svatební fotografie
odfocení pouze části svatby - do 4-5 hodin foceníOd 4 500,-
Odfocení komplet celé svatby - do 14 hodin foceníod 9 000,-

Svatební vizáž 
Líčení + účes1800,-
V ceně ošetření pleti a kosmetické poradenství
Pouze líčení1000,-
V ceně ošetření pleti a kosmetické poradenství
Pouze účes1000,-
V ceně jsou zahrnuty vlasové doplňky (pinetky, vlasenky, výplně) nikoli však vlasové klipy a příčesky, vlasové šperky a ozdoby (lze půjčit se zálohou)
Každý další host
Líčení + účes500,-
Pouze líčení300,-
Pouze účes300,-

K částce s vizážistkou individuálně domluvíme cenu za dopravné.

Ať už se jedná o zachycení rodinného portrétu, dvojic, nebo jen portrét individuální, fotím v exteriéru, nebo na místě, na kterém se předem dohodneme. – volbu místa můžeme společně domluvit, nebo to můžete nechat na mě 🙂

Uvedené ceny se vztahují k focení v rámci Zlínského kraje. V případě dopravy mimo Zlínský kraj je cena individuální. Ceník je progresivní a tak se snažím, aby byly ceny pro vás, i při výběru většího množství fotek, stále zajímavý.

Počet vybraných fotekCena za 1 fotografii
5 - 15 ks140,-
do 25 ks110,-
do 40 ks80,-
do 60 ks70,-
nad 60 ks55,-

ÚPRAVY FOTOGRAFIÍ

  • Cena zahrnuje korekci barev a tonality, ořezu či srovnání fotografie, drobné retuše akné, jizev, případně menších nedokonalostí.
  • Na přání dodám také fotky s barevnými efekty (černobílé podání, vinětace, stylizace atd..). Na cenových podmínkách takových úprav se dlmlouvám zvlášť.
  • Rozsáhlejší retuše (změna pozadí, zdlouhavější retuše atp.) nejsou součástí uvedených cen, na těch se lze ovšem určitě domluvit a individuálně nacenit.

VÝBĚR FOTOGRAFIÍ

Ty nejlepší vybrané fotografie nejdříve posílám prostřednictvím služby Pixieset, kde si v online galerii pohodlně označíte ty, které vám odešlu upravené a v plném rozlišení.

ODEVZDÁNÍ FOTEK

V ceně je zaslání fotek v plném rozlišení připravených pro tisk. Neupravené fotografie v plném rozlišení a fotografie ve formátu RAW neodevzdávám. Fotografie uchovávám v záloze po dobu 5 let pro případ, že o své fotografie v průběhu času přijdete.