fbpx

U klubové fotografie, firemních akcí, nebo při focení eventů se domlouvám na částce okolo 700,- za hodinu s minimální délkou trvání focení 3 hodiny.

Rád se dopravím kam bude třeba, pokud se ale bude akce konat mimo Zlín, mám nastavenou sazbu 5,- za kilometr jako dopravné. Vždy se na celkové částce domlouvám předem, tak aby byla ku spokojenosti pro obě strany 🙂

Ceník svatebního focení rozděluji na dva typy sazeb, podle toho jak dlouho mě budete na své svatbě chtít. Spolupráci zpravidla navazuji schůzkou předem, setkáním, na kterém se domluvíme a během kterého probereme detaily focení a harmonogram svatebního dne. V případě dopravy mimo Zlínský kraj se na ceně domluvíme individuálně.

Fotografie odevzdávám prostřednictvím online služeb a uchovávám v záloze po dobu 5 let pro případ, že o své fotografie v průběhu času přijdete.

Ceník svatební fotografie
odfocení pouze části svatby - do 4-5 hodin foceníOd 5 000,-
Odfocení komplet celé svatby - do 14 hodin foceníOd 9 500,-

Svatební vizáž 
Líčení + účes1800,-
V ceně ošetření pleti a kosmetické poradenství
Pouze líčení1000,-
V ceně ošetření pleti a kosmetické poradenství
Pouze účes1000,-
V ceně jsou zahrnuty vlasové doplňky (pinetky, vlasenky, výplně) nikoli však vlasové klipy a příčesky, vlasové šperky a ozdoby (lze půjčit se zálohou)
Každý další host
Líčení + účes500,-
Pouze líčení300,-
Pouze účes300,-

K částce s vizážistkou individuálně domluvíme cenu za dopravné.

Ať už se jedná o zachycení rodinného portrétu, dvojic, nebo jen portrét individuální, fotím v exteriéru, nebo na místě, na kterém se předem dohodneme. – volbu místa můžeme společně domluvit, nebo to můžete nechat na mě 🙂

Uvedené ceny se vztahují k focení v rámci Zlínského kraje. V případě dopravy mimo Zlínský kraj je cena individuální. Ceník je progresivní a tak se snažím, aby byly ceny pro vás, i při výběru většího množství fotek, stále zajímavý.

Ceník focení v exteriéru
Počet vybraných fotekCena za 1 fotografii
5 - 12 ks150,-
do 18 ks120,-
do 30 ks85,-
do 45 ks75,-
nad 60 ks55,-

ÚPRAVY FOTOGRAFIÍ

  • Cena zahrnuje korekci barev a tonality, ořezu či srovnání fotografie, drobné retuše akné, jizev, případně menších nedokonalostí.
  • Na přání dodám také fotky s barevnými efekty (černobílé podání, vinětace, stylizace atd..). Na cenových podmínkách takových úprav se dlmlouvám zvlášť.
  • Rozsáhlejší retuše (změna pozadí, zdlouhavější retuše atp.) nejsou součástí uvedených cen, na těch se lze ovšem určitě domluvit a individuálně nacenit.

VÝBĚR FOTOGRAFIÍ

Ty nejlepší vybrané fotografie nejdříve posílám prostřednictvím služby Pixieset, kde si v online galerii pohodlně označíte ty, které vám odešlu upravené a v plném rozlišení.

ODEVZDÁNÍ FOTEK

V ceně je zaslání fotek v plném rozlišení připravených pro tisk. Neupravené fotografie v plném rozlišení a fotografie ve formátu RAW neodevzdávám. Fotografie uchovávám v záloze po dobu 5 let pro případ, že o své fotografie v průběhu času přijdete.