fbpx

Reportáž │ Klubová fotografie


Kluby, večírky, koncerty. Sháníte reprezentativní fotografie z vašeho klubu, firemního večírku nebo pěkně zachycené důležité momenty z vaší rodinné oslavy? S reportážní fotografií mám zkušenosti, vím jak zachytit ten správný moment nebo originálně zachytit portréty návštěvníků. Délkou focení se plně přizpůsobím vašim potřebám.

 

Ceník reportážního focení
Klubová fotografie a firemní večírky - 1h focení (minimální délka focení 3 hodiny)od 750 ,-
Rodinné oslavy - 1h focení600 ,-
Sazba za 1 km cesty mimo Zlín (v případě delší trasy domluva individuálně)5,-

 

Svatební focení


Ceník svatebního focení rozděluji na dva typy sazeb, podle toho jak dlouho mě budete na své svatbě chtít. Spolupráci zpravidla navazuji schůzkou předem, setkáním, na kterém se domluvíme a během kterého probereme detaily focení a harmonogram svatebního dne. V případě dopravy mimo Zlínský kraj se na ceně domluvíme individuálně.

Fotografie odevzdávám na potištěných DVD, případně prostřednictvím online služeb a uchovávám v záloze po dobu 5 let pro případ, že o své fotografie v průběhu času přijdete.

 

Ceník svatební fotografie
Do 4-5 hodin foceníOd 5 000,-
Do 12 hodin foceníOd 9 500,-

 

Svatební vizáž 
Líčení + účes1800,-
V ceně ošetření pleti a kosmetické poradenství
Pouze líčení1000,-
V ceně ošetření pleti a kosmetické poradenství
Pouze účes1000,-
V ceně jsou zahrnuty vlasové doplňky (pinetky, vlasenky, výplně) nikoli však vlasové klipy a příčesky, vlasové šperky a ozdoby (lze půjčit se zálohou)
Každý další host
Líčení + účes500,-
Pouze líčení300,-
Pouze účes300,-

K částce s vizážistkou individuálně domluvíme cenu za dopravné.

 

Rodina│Děti│Portrét│Dvojice│Těhotenské focení


Pokud se jedná o focení lidí, zabývám se více žánry – ať už se jedná o zachycení společných rodinných chvilek s dětmi, focení dvojic na styl „rande“, nebo samotný portrét, do kterého se vždy pokouším vnést něco navíc. Přizpůsobím se potřebám a podmínkám každého, nemám ve zvyku vymezovat přesnou délku focení. Nicméně abyste měli představu o mé spolupráci, v textu níže uvádím nejen podmínky focení, ale i přibližné ceny týkajících se těchto žánrů.

Běžně fotím v exteriéru – volbu místa můžeme společně domluvit, nebo to můžete nechat na mě. Uvedené ceny se vztahují k focení v rámci Zlínského kraje. V případě dopravy mimo Zlínský kraj se na ceně domluvíme individuálně.

Ceník focení v exteriéru
Počet vybraných fotekCena za 1 fotografii
5 - 15 ks140,-
do 20 ks100,-
do 30 ks75,-
do 50 ks60,-
nad 51 ks40,-
Sazba za 1 km cesty mimo Zlína (v případě delší trasy domluva individuálně)5,-

 

Úpravy fotografií

 

Výběr fotografií

Ty nejlepší vybrané fotografie nejdříve posílám prostřednictvím služby Pixieset, kde si v online galerii pohodlně označíte ty, které vám odešlu upravené a v plném rozlišení.

Odevzdání fotek

V ceně je zaslání fotek v plném rozlišení připravených pro tisk. Neupravené fotografie v plném rozlišení a fotografie ve formátu RAW neodevzdávám. Fotografie uchovávám v záloze po dobu 5 let pro případ, že o své fotografie v průběhu času přijdete.


Ceník je platný od dubna 2019